Otocost Araç Fiyatlama

Otocost araç fiyatlama dışında, araçların piyasa değerini ücretsiz ve hızlı bir şekilde öğrenilmesini mümkün kılan yeni nesil otomotiv asistanıdır. İkinci el araç alım satım yapılırken satıcı ve alıcı araç piyasasını takip etmekte zorlanabilir. Gereğinden fazla fiyat koymak veya zarara düşmek gibi problemlerin yaşanmasına engel olmak için otocost oldukça faydalı bir uygulamadır. Appstore ve google play gibi mağazalardan ulaşılabilir.

Otocost Araç Fiyatlandırma Özellikleri

Aracınızın kilometre, hasar ve değişen boyalı kısımları, kaza durumları, motorun yıpranma payı gibi bilgileri uygulamaya girerek saniyeler içerisinde aracınızın güncel ikinci el piyasa değerini öğrenerek aracınızı satarken kendinizi zarara uğramaktan kurtarabilirsiniz.

Otocost uygulaması kullanıcıları için araç kilometre sorgulama hizmeti de sunmaktadır. Otocost uygulaması üzerinden KM sorgulama ekranından hızlıca aracınızın kilometresini sorgulatabilirsiniz. Bu şekilde ikinci el satım ilanı oluşturduğunuzda alıcılara daha doğru bilgiler sunmuş olursunuz.

Ekstra olarak uygulama içerisinde tıpkı diğer özellikler gibi ücretsiz bir şekilde aracınızın tramer kaydını da sorgulayarak kolayca bilgi edinebilirsiniz.

e-Devlete girerek vakit harcamak yerine otocost uygulamasına girerek tıpkı kilometre ve tramer kaydı sorgulamada olduğu gibi ücretsiz bir şekilde Motorlu Taşıtlar Vergi bilgisi sorgulamasını yapabilirsiniz.

Araç kasko değerini merak ediyorsanız eğer tıpkı diğer özelliklerde olduğu gibi yine başka hiçbir yere başvurmaya gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Kasko Değeri Hesaplama Hizmeti bölümünden aracınızın kasko değeri bilgisi saniyeler içerisinde elinizde olacaktır.

Otocost’ta Güncel Sıfır Araç Fiyatları

Yalnızca ikinci el alım satım işlemleri için değil aynı zamanda güncel sıfır araç alım satım işlemleri içinde otocost uygulamasına başvurabilirsiniz. Aracınızın bilgilerini ücretsiz bir şekilde sorgulayıp öğrenebildiğiniz gibi güncel sıfır araç fiyatlarını da kolayca sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Otocost uygulaması yalnızca ikinci el değil sıfır araç almak isteyenleri de unutmuyor. Otocost ile satın alacağınız aracın sıfır fiyatlarını veya ikinci el fiyatlarını görüntüleyebilir, aradığınız özelliklere göre karşılaştırma yapabilir ve araçlar hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Nasıl bir araç alacağınız konusunda kafanız karışıksa otocost uygulaması tam size göre.

Otocost uygulamasında hiçbir şey unutulmuyor. Araç alırken de satarken de kullanırken de ihtiyacınız olabilecek her hizmet tek bir uygulamada buluşuyor. Çok iyi bir sürücü olabilirsiniz, deneyim ve arabanıza güveniyor olabilirsiniz ancak trafiğe sigortasız bir araçla çıkarsanız cezai uygulamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumdan kaçınmak için otocost uygulamasından yine tek bir tıkla sigorta teklifi alabilir ve bütçeniz ve aracınız için en iyi olanı seçebilirsiniz.

Otocost uygulamamız ile kasko değeri sorgulama, mtv bilgisi sorgulama , kilometre sorgulama, tramer kaydı sorgulama ve alacağınız veya satacağınız araç için online ekspertiz randevusu alabilirsiniz. Otocost uygulamamızı Google Play veya Apple App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz

1 Comment

  1. By
    Kasım 21, 2022

    […] giriş yaptıktan sonra araç değerleme menüsü altından önce aracınızın model yılını, daha sonra marka ve modelini listeden […]

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir