Araç Değerleme

Otocost Araç Değerleme

Araç değerleme hizmeti ticari veya binek araç kategorilerinde yer alan araçların fiyatlarını, modelini, ait olduğu markayı, tescil yılını baz alarak çalışmaktadır. Aracın değerini belirleyen en önemli etkenler aracın gövde özellikleri, yüksekliği, aracın uzunluğu ve ağırlığıdır. Bunlara ek olarak satılması istenilen araçların uzunluk, yakıt tipi, motor hacmi, donanım özellikleri ve çekiş gücü gibi teknik özellikleri de araçların değerini etkileyen etkenlerdir.

Araç değerleme hizmeti alınırken araç satılmadan önce ekspertize gitmek de çok önemlidir. Bu ekspertiz randevusunda aracın fiziksel ve teknik kontrolleri de yapıldıktan sonra değerlendirme süreci tamamlanır ve aracın satışı için en uygun fiyat aralığı belirlenir.

İkinci El Araç Değerleme

Aracınızı elden çıkartırken veya ikinci el bir araç alırken kar ve zarar dengesini bulabilmek için araç değerleme hizmeti oldukça önemlidir. Kaza, hasar kaydı, boya veya parça değişimi, motor yıpranma payı, kilometre değeri gibi etkenler ikinci el araç alım satım piyasasında oldukça önemlidir. Ve bu etkenlere göre alıp satacağınız aracın değerini bilmek adına önemlidir.

Otocost uygulamamız ile ikinci el araç değerleme hizmetinin yanı sıra, kilometre sorgulama, mtv sorgulama, tramer kaydı sorgulama ve alacağınız veya satacağınız araç için online ekspertiz randevusu alabilirsiniz. Otocost uygulamamızı Google Play veya Apple App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Otocost Araç Değerleme Uygulamasını İndir