OTOCOST

GARANTİ KOŞULLARI

Platformda “tahmini ifa tarihi” şeklinde belirtilen ürün ve hizmetlerin, teslimat/ifa tarihi tahmini olarak belirtilmiş olup bu ifade herhangi bir taahhüt içermemektedir. Bu hizmetler üçüncü taraf iş ortaklarımız aracılığı ile verilmektedir ve onlardan kaynaklı gecikmelerden OTOCOST sorumlu değildir. Ancak gecikme durumu kullanıcıya bildirilir. Gecikmenin 30 günü aşması halinde ücret iadesi yapılır. Ancak bu süreden önce ödeme ile ifaya başlandığı için iptal ve iade gerçekleştirilemez.

Bu hizmetlerin sonucunda ortaya çıkan raporların kar, gelir ve doğruluk garantisi bulunmayıp, bu raporlar ilgili piyasa verilerine dayanarak hazırlanıp otomatik olarak ve olduğu gibi sunulan verilerden oluşmaktadır.

SORUMSUZLUK BEYANI

Kullanıcının Platform üzerinden, edindiği verilere ve bilgilere güvenerek yapacağı herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen kendisine aittir ve bunlar bilgilendirme amacı taşımakta olup herhangi bir konuda tavsiye niteliğinde değildir.  Platform üzerinden alınan değerleme ve diğer sonuç bilgilerinin kesin doğruluğu, hukuka uygunluğu garanti edilmemektedir, kar zarar gelir garantisi verilmez, platformdaki hizmetler sonucunda elde edilecek bilgiler piyasa verilerinden derlenerek ve bunlara dayanılarak sunulmaktadır. Otocost bu yönde bir sorumluluk kabul etmez. Platform üzerinden sunulan kilometre sorgulama hizmeti ve tramer sorgu hizmeti Otocost’un işbirliği içinde olduğu firmalar üzerinden sağlanmakta olup, bu firmaların sağladığı sonuç bilgilerinin doğruluğundan, kesinliğinden, güncelliğinden Otocost sorumlu değildir. Bu sorgular öncesinde sisteme girdiği bilgilerin doğruluğundan veya tam olmasından kullanıcı sorumludur.

HİZMETLER, İÇERİK VE SİTE, UYGULAMA; İSTER AÇIK İSTER ÖRTÜLÜ, HERHANGİ BİR SINIRLAMA VE TİCARETE ELVERİŞLİLİK GARANTİSİ OLMAYAN, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GİBİ YA DA HERHANGİ BİR İHLALİ ÖNLEYİCİ SINIRLAMA KOYMADAN, TAMAMEN “OLDUĞU GİBİ” İLKESİNE GÖRE SUNULMUŞTUR. OTOCOST, PLATFORM’DA YAYINLANAN İÇERİKLERİN VE İLANLARIN VE FİYAT BİLGİLERİNİN, HİZMETLERİN VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLAR ARACILIĞI İLE SAĞLANAN İÇERİK VE HİZMETLERİN, BİLGİLERİN, DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ VE HUKUKA UYGUNLUĞUNU GARANTİ ETMEZ, BU İÇERİKLERLE İLGİLİ SORUMLULUĞU BULUNMAMAKTADIR.